Kui vajate kiiresti sularaha, võite proovida laenu taotleda laenupakkujalt, nagu Upgrade või Prosper. Mõlemad teenused võimaldavad teil eelkvalifitseeruda ja raha pakkuda ühe päeva jooksul. Mõlemad saidid võimaldavad teil soovi korral laenu ennetähtaegselt tagasi maksta. Kui teie esimene taotlus lükatakse tagasi, oodake paar päeva ja proovige uuesti. Enamik neist laenuandjatest ei karista teid laenu ennetähtaegse tagasimaksmise eest.

kiirlaen

Kiireks laenu saamiseks võite proovida ka laenata perelt ja sõpradelt. Nendel allikatel on tavaliselt paremad intressimäärad ja tingimused kui traditsioonilistel laenuandjatel. Need võimalused on aga kallid ja võib kuluda paar päeva, enne kui raha teie pangakontole jõuab. Seetõttu on parem hädaolukorra jaoks raha säästa, et saaksite sellele vajadusel hõlpsasti juurde pääseda. Selle meetodi abil saadav raha aitab teil hädaolukorra eest maksta. Järgmine kord, kui vajate kiiresti raha, pidage meeles neid võimalusi.

Enne laenufirma valimist on soovitatav https://laendle.info/laen-ee/ hindu võrrelda.Madalaima intressimääraga laenuandja on parem valik. Intressimäärade võrdlemisel leidke aega nende võrdlemiseks. Parema pakkumise saate, kui taotlete eralaenu mitme laenuandja kaudu. Ja kui teil on halb krediit, ärge kartke vaadata nende klientide ülevaateid. Samuti saate võrrelda erinevate laenuandjate tingimusi ja intressimäärasid, mis võib lõppkulu oluliselt muuta.

Sularaha kiirlaene saad otsida erinevatelt laenuandjatelt. Mõned neist valikutest on palgapäevalaenud, autolaenud ja järelmaksuga laenud. Kuigi need võimalused võivad olla ahvatlevad, peaksite meeles pidama, et nendel laenudel on kõrged intressimäärad ja need võivad isegi põhjustada auto kaotamise. Parem valik võib olla palgapäevalaen või eralaen, mille tagatiseks on teie auto. Nende võimaluste pakutavad intressimäärad ja laenu tagasimakse võimalused on teie tuleviku jaoks palju paremad. Seega kaaluge enne ühe neist laenuvõimalustest taotlemist plusse ja miinuseid.

Eraisikulaenu tuleks võtta vaid siis, kui seda kiiresti vaja läheb. Laenuandja peaks pakkuma mainekat veebipõhist laenutaotlust, mis nõuab teie isikliku finantsteabe täitmist. Oluline on valida laenuandja, kes austab teie privaatsust ja pakub veebirakendusi. Pidage meeles, et laenu saamiseks on vaja teie finantsteavet. Vältige riski, et laenuandja, kes küsib liiga palju teavet, keeldub teile laenu andmast.

Võite olla üllatunud, kui saate teada, et palgapäeva alternatiivsed laenud võivad olla saadaval paljudes krediidiühistutes. Need laenud annavad väikeseid summasid, mis makstakse tagasi teie järgmise palgaga. Palgapäeva alternatiivsete laenude APR on aga tavaliselt kõrge. Ja kui te ei suuda seda õigeaegselt tagasi maksta, peate võib-olla maksma oma laenult intressi. Kui see nii on, proovige palgapäevalaenude asemel kasutada alternatiivseid laene. Teid ei karistata selle taotlemise eest ja saate oma raha kiiresti kätte.